מתנות לסבא

מתי הופכים לסבא? כיום זה עשוי לקרות לך בלי שתשים לב גם בגיל צעיר יחסית. המונח סבא מתייחס לאדם שנולד לו נכד ולאו דווקא למישהו שמסתובב עם מקל הליכה או מתהדר בשיער שיבה. עם כל הכבוד לשאר בני המשפחה הקרובה, הסבא הוא זה שמגיע לו את הכבוד הראוי ולא צריך להמתין לסיבה מיוחדת שתצדיק קניית מתנות לסבא.

למעשה אפשר לעשות זאת בכל הזדמנות שצצה:

  • יום הולדת הוא סיבה מצוינת לקנית מתנה. על מנת להיות מקוריים כדאי לפנות לp-box החנות שמתמחה באיתור המתנה המתאימה לכל אחד.
  • את סבא אפשר לפנק גם בחגים. היות ואתם תפגשו את ההורים בכל מקרה אז למה לא להביא אתכם משהו מגניב שישרה אווירה טובה מרגע הכניסה לבית.
  • נולד נכד? אמנם זוהי המתנה הטובה מכולן, אך זו גם אמתלה נפלאה לקנות לסבא מתנה שתזכיר לו את היום שבו נולד לו הנכד השני.
  • יומולדת עגול הוא דבר שאי אפשר להתעלם ממנו! גיל 60, 70 או אפילו 80 מחייב קניית מתנה הולמת למעמד.

מה אפשר לקנות?

לכל אחד יש תחביבים משלו, וזה לא נעצר עם הגיל. כן, גם סבא אוסף בולים, יוצא לטיולים, שותל פרחים ואפילו כותב שירים – לכל אחד מהתחביבים הללו אפשר למצוא את המתנה המתאימה. סבים רבים אוהבים לשחק עם הנכדים בזמן הביקור שלהם בשבת או בחג, ב-P-BOX   אפשר למצוא מגוון גדול של משחקי קופסא חכמים, משעשעים ומאתגרים איתם ניתן להעביר שעות ארוכות של הנאה.

תחביבים לחוד ועבודה לחוד

מקום העבודה גם הוא יכול לספק רעיון נפלא למתנה. ב-P-BOX ניתן למצוא מתנות לסבא שיעלו חיוך על פניו. מגוון של פסלים הומוריסטיים מנושאים שונים:

  • פסל רופא מנתח.
  • עורך דין ממולח.
  • אלברט איינשטיין.
  • ועוד

הומור הוא דרך מצוינת גם לשבור את הקרח. אמנם מדובר על אדם מבוגר שעבר הרבה בחיים, אך מי שניחן בחוש הומור מפותח ידע לקבל גם מתנות מצחיקות עם קורטוב של צחוק וחיוך. אפילו פרישה לפנסיה עשויה להיות סיבה מצוינת לחגוג את החיים החדשים של סבא.

איך קונים מתנות לסבא?

למעשה מדובר על משימה פשוטה למדי. כל מה שצריך זה להגיע לחנות מתנות אשר מציעה מגוון רחב של מוצרים לכל הגילאים. אפשר גם להיכנס לחנות האינטרנטית של P-BOX דרכה ניתן להזמין כל מוצר עד הבית.

את המתנה כדאי לבחור ביחד, לשבת עם הנכדים, ההורים ואפילו הסבתא. ככל שתכירו טוב יותר את סבא, כך המתנה שתעניקו לו תהיה מתאימה יותר. ניתן כמובן ללכת הפוך על הפוך ולקנות לסבא מתנה שהוא לא היה מעלה על דעתו. בעולם המתנות הכול מותר ואין כללים מדויקים. המטרה היא בסופו של דבר לגרום לחתן השמחה להבין שיש אנשים שאכפת להם ממנו.

השארת תגובות

"" was added to wishlist

דילוג לתוכן