מתנות למשרד

הסיטואציה של פתיחת שולחן במשרד מוכרת לכל אחד מאתנו. מי לא מצא את עצמו עומד עם כוס יין ביד ומקשיב לנאום חוצב הלהבות של הבוס שעוזב לאחר 20 שנות ניהול. חלק בלתי נפרד מהטקס הזה הוא הענקת מתנה בשם כל העובדים אשר נשארו כעת בקו החזית מצפים לבוס החדש שיפול עליהם. מתנות למשרד ובכלל זה למנהל הן בדרך כלל מאוד צפויות,  מדובר באיזושהי פיסת עץ מהודרת אשר חרוטות בה מילות הוקרה שחור על גבי עץ. או לפעמים בקבוק יין עם הקדשה.

בדיוק בשביל מקרים כאלו נפתחה PBOX, חנות מתנות ייעודית וייחודית אשר מציעה מגוון עצום של מתנות לכל מצב ולכל סיבה שהיא. מתנה כאמור אמורה להיות חפץ מעוצב, שימושי ובעיקר מקורי.  שכחו מכל מה שידעתם על מתנות עד עכשיו, מעכשיו כל מתנה שתקנו תהיה מתנה לעניין, כזו שתתאים בול למטרה שלשמה היא נוצרה.

נקודת האור של המשרד

משרד סטנדרטי מכיל בדרך כלל כמה שולחנות, כיסאות משרדיים, מכונת קפה, חדר שירותים וכמה עובדים שמגיעים כל בוקר והולכים כעבור כמה שעות הביתה. כל המכלול הזה עשוי להפוך למהנה בהרבה אם נשכיל להוסיף לו את מה שחסר לו. ומדובר ובכן במתנות. כל עובד משרדי ממתין לחגים אשר יביאו אור ותקווה וקצת מנוחה מהמשרד. אחד הדברים אשר מאפיינים את החג הינו חלוקת מתנות לעובדים החרוצים.

ישנם דברים רבים שניתן לפנק בהם עובדים משרדיים. קשת המכשירים והמגוון הגדול של פריטים אשר מצויים בכל משרד יכולים להוות כר פורה לרעיונות שונים ומרעננים. המשרד הוא מקום מאוד פרקטי ומתנות רבות יכולות לתפקד גם ככלי עבודה יעיל ומעוצב.

מה קונים למשרד

הרשימה היא ארוכה ומתארכת כל הזמן, אבל באופן כללי ניתן לקנות כל דבר שישמש את העובדים ויבדר אותם בעת ובעונה אחת. כמובן שכדאי לחלק את המתנות לנושאים לפי מגדר, תחום עבודה, ותק ועוד. כל מנהל יבחר את סדרי העדיפויות שלו. העיקר להיות הכי מקוריים ולבחור במוצרים איכותיים ומרגשים.

השארת תגובות

RELATED ARTICLE

"" was added to wishlist

דילוג לתוכן