מזל טוב לבעלי היקר

יום הולדת הוא אירוע חשוב שהופך לפחות רלוונטי ככל שאנו מתבגרים, עד שבשלב מסוים אנו מפסיקים לחגוג אותו וממשיכים הלאה בחיים תוך התעלמות אלגנטית מהנושא. בחיי הזוגיות כבר אי אפשר להתעלם מיום ההולדת שלה או שלו, והיות שמדובר על אירוע מכונן (לא פחות) אז מוטב להשקיע בו מאמץ כך שהוא יהיה מורגש ולא ישכחו אותו.

אחת הבעיות בבחירת מתנה ליום ההולדת היא מציאת מתנה מקורית שאף אחד עדיין לא חשב עליה עדיין. מציאה של מתנת יום הולדת מקורית לבעל עשויה להיתקל בקשיים ולהפוך למשימה מאתגרת. מאידך, אם אתם יודעים היכן לחפש את המתנה אז סביר להניח שהמשימה לא תגזול מכם זמן רב.

עם מי כדאי להתייעץ לגבי מתנה לבעל?

כאשר את מחפשת מתנה לאדם קרוב ואהוב יש לשער שאת גם מכירה אותו באופן יסודי ויודעת בדיוק מה הוא היה רוצה לקבל ומה לא מומלץ להביא לו כלל. מצד שני התייעצות מעולם לא הזיקה לאיש, ותמיד ניתן לשאול חברות וכמובן חברים מה דעתם על הרעיון שלכם למתנה לבעל. אפשר לארגן סיעור מוחות קצר בנושא ולהעלות רעיונות שיתאימו, או פשוט להיכנס לאתר של PBOX  ולמצוא את המתנה המושלמת.

ככל שמדובר על יום הולדת עגול, כך המתנה אמורה להיות מיוחדת יותר. אמנם אפשר ומומלץ לקנות מתנה גם אם מדובר ביום הולדת "רגיל", אך כאשר סוגרים (או פותחים) עשור חדש בחיים, אז יש לזה משמעות כפולה והמתנה אמורה לשרת את המעמד.

כדאי להשתמש בהומור

אין כמעט אדם בעולם שאין לו חוש הומור ולו המזערי ביותר. כל אחד יצחק מבדיחה טובה או לפחות יעלה חיוך על שפתיו. מתנות מצחיקות עשויות להיות פתרון מצוין ומקורי שיהפכו אל כל האירוע למשעשע וקליל במיוחד. לא צריך לקחת את הכול ברצינות תהומית וניתן בהחלט להעניק מתנה מצחיקה, היתולית ומשעשעת.

דוגמא לכך היא מאפרה שמשתעלת כאשר מאפרים לתוכה, היא יכולה להתאים לאדם שמנסה להפסיק לעשן ואפילו עשויה לסייע לו בכך בצורה לא מחייבת.

ישנם כללים למתנות?

למעשה, אין כל צורך לחפש כללים, הענקת מתנה צריכה לבוא מהלב ולא מתוך חישובים שונים של מה וכמה ואיך. ככל שהמעשה יהיה ספונטני יותר כך ההצלחה תהייה גדולה יותר ותתרום לאירוע הכללי. בסופו של דבר, היות שמדובר על אירוע של פעם בשנה אז מוטב שלא להילחץ, לקחת הכול בקלות וליהנות ממנו. תנו לאירוע להתגלגל הביאו עוגות, ממתקים, שתיה, הזמינו חברים טובים ואל תשכחו לשים מוזיקה טובה ברקע. ובקשר למיקום, תמיד תוכלו לערוך את יום ההולדת בפאב, מסעדה או אפילו בפארק ליד הבית.

השארת תגובות

RELATED ARTICLE

"" was added to wishlist

דילוג לתוכן