יום הולדת לסבתא

מתוך כל האנשים שאתם מכירים האדם שהכי מגיעה לו מתנה היא סבתא. אל תנסו להתווכח (כי עם סבתות לא מתווכחים). כשיום ההולדת של סבתא קרב אין מצב שלא תקנו לה מתנה מקורית ומשמחת (חסר לכם שלא). זה לא משנה אם מדובר בסבתא מרוקאית, פולניה, אתיופית או תמניה. לצורך העניין כל הסבתות אותו דבר וכולן ישמחו לקבל מתנה.

אבל מה כבר אפשר לקנות לסבתא? תתפלאו הרבה, יש הרבה דברים שאפשר לקנות. לא צריך להרחיק לכת ולנסוע למקומות רחוקים. P BOX היא חנות מתנות אשר ריכזה למענכם את כל סוגי המתנות האפשריות. אז נחזור לנושא, קניית מתנה לסבתא היא אירוע משמח ומשעשע, וכאשר יש מגוון כל כך רחב של מתנות אז האפשרויות הן רבות והזמן קצר.

מבצע סבתא יוצא לדרך

אז איך נערכים לקניית מתנה לסבתא? להלן סדר פעולות שאם תפעלו לפיו תגיע אל המטרה הנכספת ללא עיכובים מיותרים:

  1. סיעור מוחות – החלק הזה חשוב מאוד שכן כאן אתם צריכים להיות מרוכזים ולהחליט באיזו שעה בדיוק אתם נפגשים בPBOX-. כל דבר אחר רק יבלבל אתכם אז עדיף פשוט להגיע לחנות ומשם להתחיל סיעור המוחות.
  2. הגעתם לחנות? נהדר כאן מתחילה העבודה האמתית. עכשיו צריך למצוא מתנה שתתאים לסבתא. לא לכל סבתא אלא לסבתא שלכם, הפרטית, זו שאתם אוהבים.
  3. ישנם רעיונות רבים שלמתנות שאפשר לקנות לסבתא, נסו לחשוב מהם התחביבים שלה, במה היא עסקה או עדיין עוסקת, אולי משהו שקשור לסבא או לנכדים הכי חשוב להיות מקוריים.
  4. אם אתם בכל זאת מתקשים אז המורים בחנות ישמחו לסייע לכם בבחירת מתנה מתאימה. אל תשכחו שגם למוכר יש סבתא.
  5. בחרתם מתנה, כל הכבוד! עכשיו נשאר רק לעטוף אותה באלגנטיות ולצרף ברכה מפתיעה ומרגשת (טוב לא יותר מדי מפתיעה כי בכל זאת מדובר באישה מבוגרת).

אל תשליכיני לעת זקנה

החלק הפיזי של קניית מתנה לסבתא הוא רק אחוז קטן מהשמחה. עצם המחשבה והאכפתיות היא העיקר. כאשר אתם קונים למישהו מתנה אתם בעצם מראים לו שחשבתם עליו, שהוא יקר ללבכם ושהוא נמצא אצלכם בלב. אנשים מבוגרים יביעו הערכה כנה לכל סוג של מתנה ולא ישכחו לכם את הרגעים היפים שסיפקתם להם.

המתנה הגדולה ביותר היא המחשבה על האחר, אין ספק שהחיים מורכבים מרגעים קטנים אשר מחוברים ביניהם בשרשרת ארוכה והתפקיד שלנו הוא לנצור כמה שיותר רגעים יפים כאלו בזיכרון שלנו ושל היקרים לליבנו.

השארת תגובות

RELATED ARTICLE

"" was added to wishlist

דילוג לתוכן