ושמחת במתנותיך

החודש הזה של החגים מעולם לא היה שמח יותר. אם עד היום עובדים שלך נאלצו להסתפק במתנות בנאליות, משעממות ונטולות מעוף, בחג הקרוב זה הולך להשתנות. PBOX נפתחה והביאה איתה רעיונות רבים ומגוונים למתנות מגניבות שמתאימות לכל סוג של עובדים. בשורת המתנות הינה הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרות לעובדים שלך בחג הזה.

איך בוחרים מתנה מקורית

אם כבר החלטת לפנק את העובדים, אז למה שלא תעשו את זה בסטייל. ישנם כמה כללי ברזל שיהפכו כל מתנה לכזאת שתביא אושר, צחוק והכרת תודה:

  • מקוריות – מילת המפתח במתנה לחג היא להיות הכי מקורי שאפשר. במקרה הזה אתם לא צריכים להתאמץ, PBOX כבר עשתה את העבודה בשבילכם ומציעה מגוון עצום של מתנות מקוריות אשר יתאימו לכל סיטואציה.
  • עמידות – הכוונה היא בעצם לאיכות. מתנות איכותיות רואים ומרגישים. כאשר עובד מקבל מתנה שהיא איכותית הוא יבין מיד שמעריכים אותו ויכיר על כך תודה לפחות עד החג הבא.
  • פרקטיות – כן, מתנה יפה ככל שתהיה, אם היא גם שימושית אז ניצחתם את השיטה. מעמד יפהפה למשרד, שעון מעוצב או אפילו גאדג'ט מדליק, כל אחד מהם יתאים בתור מתנה פרקטית, מעוצבת ולא מתיימרת.
  • צניעות – לקנות מתנות לעובדים זה לא אומר להרעיף עליהם מכל טוב הארץ. אנשים רבים מעריכים צניעות וענווה יותר אפילו מעודף פינוק.
  • עיצוב – לא תאמינו כמה העיצוב יכול לשנות את התמונה. אחרי הכול מדובר במתנות. ומתנות זה צבע, אביזרים, תוספות וחן.
  • אריזה – כמובן שההשקעה לא מסתיימת בבחירת מתנה ויש לדאוג שהיא תגיע באריזה מכובדת וצבעונית. פתיחת האריזה היא טקס בפני עצמו אשר מעצים את ההתרגשות ומהווה תוספת מושלמת לעניין.

מתנות מקוריות עושות את העבודה

ישנם סוגים שונים של מתנות, וניתן להתאים אותן באופן מושלם לסוג העובדים, תחום המלאכה, גילאים ואפילו מגדר. לדוגמא, אם מדובר במפעל קטן אשר מייצר מיצר ממתקים אפשר (בקטע היתולי) לקנות לכל עובד בובה מעוצבת ל רופא שיניים. או בקטע רציני יותר: במפעל גדול שמתרחב לפעילות בחו"ל אפשר לקנות לכל העובדים מחזיקי מפתחות עם גלובוס שיזכיר להם לאן אפשר להתפתח.

לעיתים מדובר במצב שבו ישנו מספר קטן של עובדים ותיקים יותר מהשאר, ניתן להתגבר על כך באמצעות יצירת קומבינציות של מתנות ישמרו על שוויון בין העובדים ומאידך יפנקו את מי שמגיע לו יותר. מתנות לעובדים היא הדרך המתאימה ביותר על מנת להביע בפניהם את ההערכה שלכם כלפיהם. ואם כבר מתנה אז שתהיה מקורית, פרקטית, וכמובן איכותית.

השארת תגובות

RELATED ARTICLE

"" was added to wishlist

דילוג לתוכן