מי אנחנו?

פיבוקס מפעילה כיום חנות פיזית בקניון נהריה וכן חנות אונליין בה אתם נמצאים כעת. חנות המתנות היא עסק משפחתי וכיום נחשבת לאחת מחנויות המתנות המובילות בצפון (אם לא המובילה שבהן) והיחידה שמספקת מגוון רחב של מוצרים לכל גיל: החל מבובות פרווה בכל הגדלים והמחירים, דרך משחקי קופסא, מוצרי פופ, דברי דקורציה לבית, שעונים מכל הסוגים, מארזים מיוחדים, מתנות לחגים, ברכות רגילות ו-3D, בלוני הליום, מתנות בהדפסה אישית (סובלימציה) על מגוון רחב של מוצרים ועוד. פיבוקס היא גם בין החנויות היחידות שמפעילה חנות פיזית ודיגיטלית במקביל ומספקת שירותי משלוחים למתנות עד דלת הבית.

 

החזון שלנו הוא שכל אחד יוכל ליהנות מהמתנות שלנו ולכן אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים לכל גיל. כמו כן אנו מאמינים כי בעזרת מחירים אטרקטיביים, מגוון רחב של מוצרים ושירות יצירתי כל אחד יוכל לאפשר לעצמו לתת פי כמה

מדוע לקנות אצלנו?

פיבוקס מספקת מגוון רחב של מתנות לכל גיל ולכל אירוע. אם לא מצאתם מתנה ראויה תמיד תוכלו להדפיס תמונה עם ברכה מותאמת אישית על מוצר מסוים ממגוון רחב של מוצרי סובלימציה שאנו מדפיסים עליהם.

שליח פרטי מטעם החנות יתאם עמכם הגעה ויספק שירות משלוח מהיר ובטוח עד בית הלקוח. שירות המשלוחים הוא במחיר נוח מאוד ומאפשר לכם להזמין מתנות באמצעות האתר או הטלפון בראש שקט אם אין לכם זמן או כוח להגיע פיזית לחנות.

אחת החששות הגדולות ביותר של אנשים שמבצעים רכישות אונליין היא שאולי לא יהיה אבא ואימא מאחורי החנות הדיגיטלית. אז לנו יש חנות פיזית בקניון נהריה ובשנה הקרובה נפתח ככל הנראה סניף נוסף ולכן בכל צורך תוכלו להגיע פיזית לחנות וליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר.

חבר מועדון

מדיניות משלוחים

צור קשר

"" was added to wishlist

דילוג לתוכן